Biuro Obsługi Turystyki

CHORWACJA -RAJ NA ZIEMI -NIE WIERZYSZ – POJEDŹ-ZOBACZ-WYPOCZNIJ !!

SKARBY ISTRII -PLITVICKIE JEZIORA –ZADAR-POSTOJNA

Zapraszam Państwa do Chorwacji – to tu o każdej porze roku jest przepięknie, w programie zaplanowany czas na zwiedzanie i czas na relaks.

Ramowy program :

1 dzień :

Godz. 5.00- zbiórka i wyjazd ze Szczecina,dzienny przejazd przez Niemcy do Prien am Chiemsee ,w ramach przerwy w podróży proponuję zwiedzanie jednego z najpiękniejszych zamków bawarskich –Herrenhausen ,dodatkową atrakcją będzie dotarcie na wyspę statkiem. Po zwiedzaniu przejazd do miejsca zakwaterowania w Austrii.Nocleg.

2 dzień:
śniadanie ,wykwaterowanie.

Przejazd do Postojnej w Słowenii–proponuję zwiedzanie uznanej za jedną z najpiękniejszych jaskiń w Europie- Postojnskiej Jamy –z przebogatą szatą naciekową oraz atrakcją w postaci przejażdżki podziemną kolejką nie mówiąc już o tzw. „ coviecej ribicy „ – niezwykłej formy życia występującej w formach krasowych Bałkanów.

Przejazd do Poreca- spacer po mieście pamiętającym panowanie Rzymian i Wenecjan, zwiedzanie kompleksu Bazyliki Eufrazego z przepięknymi mozaikami/UNESCO/,następnie udamy się nad chorwacki fiord czyli Limski Kanal, panorama +degustacja i możliwość zakupów tradycyjnych wyrobów istryjskich. Przejazd do Karlobagu, zakwaterowanie w hotelu z basenem nad morzem, odpoczynek, obiadokolacja ,nocleg.

3 dzień :
śniadanie , czas wolny na odpoczynek, kąpiele,

po południu przejazd tzw. Jadranską Magistralą –przepiękną widokowo trasą do Zadaru- - zobaczymy antyczne i średniowieczne zabytki w położonym na czworokątnym półwyspie starym mieście, w tym rzymskie forum o powierzchni niemal 4000 m2 oraz niezwykłe morskie organy-posłuchamy ich dźwięków ,przy okazji zerkniemy na ciekawą instalację „Pozdrowienie słońca „,powrót na obiadokolację, nocleg.

4 dzień:

śniadanie, czas wolny na wypoczynek,obiadokolacja,nocleg

5 dzień :

Po śniadaniu zapraszam na wycieczkę do Parku Narodowego w Plitvicach - jednego z największych i najstarszych w Chorwacji, wpisanego na listę światowego dziedzictwa naturalnego UNESCO-zwiedzanie ,zobaczymy 16 szmaragdowych jezior kaskadowo ułożonych z niezliczoną ilością wodospadów, powrót ok.godz. 15.00 , czas wolny,obiadokolacja,nocleg.

6 dzień :

śniadanie, czas wolny na wypoczynek,obiadokolacja,nocleg.

Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

7 dzień :

śniadanie, czas wolny na wypoczynek,obiad ,kolacja,nocleg.

Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

8 dzień :

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Szczecina, na trasie przerwa na gorący posiłek we własnym zakresie.

9 dzień :

Planowany przyjazd do Szczecina ok.godz.2.30-3.00

Termin :19-27.08.2017

Cena : 2065 zł/os. - wyżywienie HB

2395 zł/os.- wyżywienie All Inclusive

Świadczenia zawarte w cenie:

* transport komfortowym autokarem/klimatyzacja, pasy, podnóżki, uchylne siedzenia, dvd, wc ,barek, /wszelkie opłaty drogowe i parkingowe, 2 doświadczonych kierowców,

*7 noclegów w hotelach *** :1 w Austrii, 6 w Karlobagu, pok.2- osobowe z łazienkami i tv z balkonem z widokiem na morze ,klimatyzacja , hotel z basenem krytym i zewnętrznym, przy plaży,

*wyżywienie – w Austrii śniadanie w formie bufetu , w Karlobagu –do wyboru :

1/opcja 2 posiłki dziennie HB :śniadanie i obiadokolacja z napojami – bufet

2/ opcja all inclusive /3 posiłki główne bufety, przekąski, napoje alkoholowe i niealkoholowe/,

*opieka licencjonowanego pilota, przewodnik w Zadarze,

*ubezpieczenie NNW i KL

*podatek vat

Nie zawarte w cenie : bilety wstępów do zwiedzanych obiektów oraz taksa klimatyczna - ca 75 euro/ statek, zamek Herrenhausen,Postojna, Plitvice,Porec/

Wycieczki fakultatywne ; fish picnic – rejs na wyspę Pag z obiadem i degustacją –koszt ok.30 euro,wycieczka na wyspę Rab –autokar + prom –koszt ok.20 euro,

Zniżki dla dzieci jadących z 2 os.dorosłymi – szczegóły w biurze.