Biuro Obsługi Turystyki


BERLIN I FESTIWAL ŚWIATEŁ

I kolejny raz zapraszam do Berlina,który ukazuje swoje inne oblicze, bajkowe, malarskie i zapierające dech w piersiach. Specjalnie zaprojektowane na Festiwal Świateł iluminacje co roku robią wielkie wrażenie. Fascynujące jest to, jak bardzo pod wpływem różnokolorowych oświetleń i wyświetlanych faktur zmieniają się znane architektoniczne obiekty.

Tegoroczny 18.Festiwal Świateł pod hasłem „Wizja naszej przyszłości” zaprasza na spacery po historycznym centrum miasta. Szczególny naciskkładziony jest na temat zrównoważonego rozwoju z jego wieloma aspektami.

Ramowy program:

godz. 16.00- zbiórka i wyjazd ze Szczecina , przejazd do Berlina –przyjazd ok.godz.18.00, w okolice Alexanderplatz. Czas wolny- możliwość zakupów lub zwiedzania np. Zamek Cesarski-Humboldt Forum,

Zaś od ok.19.30 do ok.22.45 będziemy spacerować i podziwiać instalacje i iluminacje na odcinku aż do Bramy Brandenburskiej , Kwartału Kanclerskiego i Placu Poczdamskiego. Nie zabraknie także wizyty w Charlottenburgu- gdzie odbywają się projekcje konkursowe. A fasada pałacu przepięknie się wtedy prezentuje. Po tych atrakcjach powrót do Szczecina na ok. godz.0.45..

termin: 10 października 2022

cena : 150 zł /os

Świadczenia zawarte w cenie :

*transport komfortowym busem /klimatyzacja ,uchylne siedzenia z prawem wjazdu do Umwelt Zone /lub autokarem,

*opieka licencjonowanego pilota- przewodnika

*ubezpieczenie NNW iKL / 10.000 euro i 15.000 zł/

*podatek Vat