Biuro Obsługi Turystyki

BERLIŃSKA MAGIA ŚWIĄT

Dajcie się Państwo przekonać, że Berlin w oprawie świątecznej to wyjątkowe miasto, zaś tradycyjne jarmarki bożonarodzeniowe kuszą kolorami , zapachami, smakami.

W programie: pobyt na najlepszych jarmarkach ,możliwość zwiedzania wnętrz Pałacu Charlottenburg!

Ramowy program:

Godz.9.00- zbiórka i wyjazd ze Szczecina i przejazd do centrum Berlina. Panoramiczny przejazd przez centrum do Charlottenburga. Pobyt na klimatycznym jarmarku na jarmark zlokalizowanym przy pałacu / możliwość zwiedzania pałacowych wnętrz/.

Następnie pojedziemy jak co roku do Spandau-deptak dzielnicy – Carl-Schurz-Straße – zmienia się w rozświetlone tysiącami lampek i pachnące bakaliami miasteczko z blisko 400 straganami. Na rynku ustawiona jest scena koncertowa, a obok niej zawieszony jest wieniec adwentowy – symbol tego wydarzenia. Wokół Kościoła św. Mikołaja co roku staje średniowieczny skansen, w którym można podejrzeć życie średniowiecznych wojów, zakupić rękodzieło i skosztować średniowiecznych przysmaków.

Po zwiedzaniu udamy się do centrum Berlina Zachodniego –obejrzymy dekoracje Kudammu i Europa Center.Przejazd udekorowanymi ulicami w kierunku Alexander Platz –pobyt na jarmarkach,możliwość zakupów w Primarku itp.

Ok.godz.19.30- wyjazd w kierunku Szczecina.Planowany przyjazd ok.godz. 21.30

Termin: 8.12.2019/niedziela handlowa/

Cena : 130 zł/os.

Zniżka dla rodzin z dziećmi przy 2 os .dorosłych dziecko do lat 14 gratis!Os. dorosła i dziecko do lat 14- dziecko 50 % !!

Świadczenia zawarte w cenie :

*transport komfortowym autokarem lub busem/ klimatyzacja, uchylne siedzenia , dvd, pasy bezpieczeństwa/

*opieka- licencjonowanego pilota –przewodnika,

*ubezpieczenie NNW i KL

Nie zawarte w cenie : wydatki własne, bilety wstępu do Pałacu Charlottenburg .