Biuro Obsługi Turystyki

CHORWACJA – WYPOCZYNEK NA ISTRII
- zgłoszenia wyłącznie do 10.08.2020, w przypadku niewystarczającej ilości zgłoszeń -wyjazd odbędzie się wiosną 2021

Zapraszam Państwa do Chorwacji – to tu o każdej porze jest przepięknie, w programie zaplanowany czas na zwiedzanie i czas na relaks.Lazurowo-zielone morze, słońce,pyszne jedzenie ,czegóż więcej potrzeba dla stęsknionych odrobiny wakacji.

Ramowy program :

Dzień 1 :

Godz. 4.00- zbiórka i wyjazd ze Szczecina,dzienny przejazd przez Niemcy ,Austrię,Słowenię do Chorwacji – Istria.Przyjazd do hotelu w kompleksie Plava Laguna- Porec ok.20.00.

Obiadokolacja ,zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie,wypoczynek na plaży lub przy basenie, korzystanie z infrastruktury resortu, obiadokolacja, możliwość uczestnictwa w programach animacyjnych ,muzyka na żywo itp, nocleg

Dzień 3

Śniadanie, wypoczynek, ok.godz .14.00 udamy się na zwiedzanie pobliskiego miasteczka Porec- bazylika Eurazego z VI w. z mozaikami bizantyjskimi,spacer Decumaną pamiętającą czasy rzymskie, podziwianie pałaców XIII i XIV w. Czas na przepyszne lody.Chętni mogą odwiedzić także tutejsze Aquarium. Powrót do hotelu ,obiadokolacja, tańce itp., nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wypoczynek, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, wyjazd na wycieczkę programową ,dziś odwiedzimy Pulę –nieformalną stolicę chorwackiej Istrii.Zagospodarowana przez Rzymian oferuje mnóstwo obiektów pamiętających dawne czasy świetności imperium- amfiteatr, łuk Sergiusza,świątynia Augusta, mozaiki. Nastepnie przejazd na chorwacki fiord ,czyli Limski Kanał – Limski Fjord. Widoki zapierają dech !

Przy okazji możliwość degustacji lokalnych wyrobów.

Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6-7

Śniadanie, wypoczynek ,obiadokolacja, nocleg.

Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 8

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Polski,na trasie przerwa na gorący posiłek we własnym zakresie, przyjazd ok.godz.24.00-1.30.

Termin :18.09-25.09.2020

Cena: 1890 zł/os

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd komfortowym autokarem,obsługa 2 kierowców
  • 7 noclegów w hotelu **,pokoje 2- osobowe z łazienkami i balkonami,plaża i basen do dyspozycji , animacje wieczorne, taksa klimatyczna
  • wyżywienie - 7 śniadań /bufet/i 7 obiadokolacji / bufet/, drink powitalny,
  • opieka licencjonowanego pilota
  • ubezpieczenie NNW i KL, opłata TFG,podatek Vat,

Nie zawarte w cenie:napoje do obiadokolacji, bilety wstępu ok.15 euro/, wydatki własne, wycieczki fakultatywne,system tour guide- 20 zł

Wycieczki fakultatywne organizowane przez partnera chorwackiego:

* całodniowy rejs statkiem wzdłuż wybrzeża do Rovinja przez Limski Kanal i Vrsar z obiadem i winem , rakiją 36 euro / w godz. 10.00-17.30/szczególnie polecam !

* popołudniowy rejs na spotkanie z delfinami i podziwianie zachodu słońca z kieliszkiem wina,cena 20 euro/w godz. 17.30-20.30/-niesamowite przeżycia

* całodniowa wycieczka statkiem do Wenecji – 74 euro / w godz. 7.00-21.00/