Biuro Obsługi Turystyki

HOLANDIA DLA KONESERÓW- ABSOLUTNIE NOWY PROGRAM!

ROYAL FLORA-KINDERDIJK-ROTTERDAM-KEUKENHOF-DELFT-HAGA-SCHEVENINGEN-FARMA SEROWA-GIETHOORN

Ramowy program:

Dzień 1/ czwartek/

Godz. 20.00 –zbiórka i wyjazd ze Szczecina, nocny przejazd przez Niemcy, na trasie krótkie postoje.

Dzień 2/ piątek/

Ok.godz. 7.00- przyjazd do Aalsmeer- gdzie czeka na nas niezwykłe wydarzenie- znajdziemy się w samym środku największej giełdy-domu aukcyjnego kwiatów i roślin w Holandii –Royal Flora Holland.Ok. godz.9.30 –dotrzemy do Lisse,a tam największa atrakcja ,a mianowiciepobyt w niezwykłym ogrodzie oczarowującym ,kuszącym barwami i zapachami. Pobyt do ok.godz.15.00.Przejazd do hotelu ok.godz.16.30, zakwaterowanie, czas wolny –możliwość skorzystania z basenu i sauny,wyjścia do miasteczka, restauracja na miejscu,nocleg.

Dzień 3 /sobota/

Śniadanie, przejazd do mega klimatycznego miejsca- czeka na nas wioska wiatraków w Kinderdijk- nieśpieszny wiejski spacer wzdłuż kanałów i delektowanie się krajobrazami. Przejazd autokarem przez centrum z fantazyjnymi budowlami - m.in. domy kubikowe Pieta Bloma, most Erazma, ratusz, basen jachtowy. Wjazd na najwyższą wieżę widokową w Holandii: Euromast, skąd rozpościera się panorama portu i miasta.Wizyta w nowoczesnej hali targowej będącej wizytówką miasta. Kolejno na naszej trasie klimatyczne Delft- zobaczymy starówkę z najstarszym kanałem z 1000 r., Prinsenhof- rezydencja Wilhelma Orańskiego, Stary i Nowy Kościół.Możliwość zakupu słynnej porcelany.Chwila czasu wolnego.

Przejazd do Hagi - królewskiego miasta pokoju i sprawiedliwości. Spacer po mieście, przejście pod Binnenhof - siedzibę dwuizbowego parlamentu z gotycką Riddezaal, Oude Stadhuis, Grote Kerk zwany też kościołem św. Jakuba.

Dziś proponuję także odwiedzenie Holandii w Miniaturze ,czyli rewelacyjnego miasteczka Madurodam.Warto zobaczyć wszystko to,co ma do zaoferowania ten niewielki kraj z perspektywy doskonale wykonanych miniatur.

Po południu czas na odwiedzenie Scheveningen:to nowoczesny kurort plażowy z deptakiem nad Morzem Północnym-czas wolny, możliwość zjedzenia obiadokolacji.

Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4 /niedziela/

Śniadanie, wykwaterowanie.Nasz dzień zaczniemy od przejazdu na tradycyjną wiejską farmę w ok.Zwolle- gdzie będzie można podpatrzećwarunki hodowli krów mlecznych ,aleprzede wszystkim zobaczyć jak wyrabia się ser.Możliwość degustacji i zakupów.

Kolejno czas na nasz hit –czyli wioska Giethoorn,nazywana holenderską Wenecją.Najpierw z poziomu wody,czyli płynąc łódką obejrzymy miejscowość ,a potem będzie czas na indywidualne spacery i ew. skorzystanie z oferty miejscowych restauracji.

Ok.godz. 14.00 wyjazd w kierunku Szczecina-planowany przyjazd ok.godz. 23.30.

Termin: 25-28.04.2019

Cena: 930 zł/os

Świadczenia zawarte w cenie:

*transport komfortowym autokarem/kliatyzacja,uchylne irozsuwane siedzenia, dvd ,wc ,barek/, opłaty drogowe i parkingowe, 2 kierowców,

* 2 noclegi w hotelu **** / pokoje 2 os. z łazienkami i tv/,taksa klimatyczna.

Dla Gości- korzystanie z basenu i sauny/w cenie/,za dopłatą z kręgielni,

*wyżywienie- 2 śniadania w formie bogatego bufetu,

*opieka licencjonowanego pilota-przewodnika,

*ubezpieczenie NNW i KL, opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,podatek vat.

Nie zawarte w cenie:bilety wstępów do zwiedzanych obiektów oraz opłata za system tour guide- całkowity koszt ok.75 euro/os.

Wydatki własne.