Biuro Obsługi Turystyki

SKARBY MAŁOPOLSKI

MAGICZNY KRAKÓW-STREFA ADRENALINY ENERGYLANDIA
wkrótce nowy termin

Zapraszam Was do Małopolski, regionu niezwykłego , pełnego skarbów architektury, kultury i historii- poznajmy je bliżej.

Nie zabraknie także porządnej dawki adrenaliny.

Proponowany ramowy program:

Dzień 1

Godz.5.00–zbiórka i wyjazd ze Szczecina. Przejazd do Krakowa.Przyjazd ok.godz. 13.00 –zakwaterowanie,krótki odpoczynek.

Następnie spotkanie z przewodnikiem lokalnym.W programie Droga Królewska- czyli najważniejszemiejsca na Starym Mieście i Wzgórzu Wawelskim: Barbakan, Planty,Floriańska, Rynek Główny wraz z Bazyliką Mariacką z ołtarzem Wita Stwosza, Sukiennicami ,/ chwila czasu wolnego/,Uniwersytet Jagielloński –Collegium Maius,Okno Papieskie Pałac Biskupi. Bazylika św. Franciszka z Asyżu z pięknymi witrażami Witkacego.Następnie cd. spaceru Drogą Królewską: Grodzką z Kościołem Św. Piotra i Pawła oraz kościołem Św. Andrzeja, Kanoniczną pod Wzgórze Wawelskie.Zwiedzanie wnętrz: Katedra Wawelska –z grobami i kryptami Królewskimi,Dzwon Zygmunta.Zamek Królewski –baszty i bramy,dziedziniec wewnętrzny.Obiadokolacja .Wieczór- czas do dyspozycji grupy.Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do Zatoru na całodzienne szaleństwo w Parku Rozrywki Energylandia, powrót ok.godz. 19.00- obiadokolacja, czas wolny do Państwa dyspozycji.Nocleg.Ci z Państwa ,których nie interesuje Park Rozrywki –mają dzień dla siebie- możliwość indywidualnego zwiedzania np.Podziemi Rynku, Muzeum Schindlera, Skarbca i Zbrojowni na Zamku oraz innych obiektów wg. uznania.

Dzień 3

Śniadanie,wykwaterowanie,c.d zwiedzania Krakowa- dziś spacer do słynnego Kościoła na Skałce-Panteonu Narodowego, następnie z przewodnikiem zwiedzimy dzielnicę Kazimierz,gdzie zobaczymy m.in. synagogę Remuh i cmentarz,a także poznamy historię współistnienia społeczności żydowskiej i katolickiej na przestrzeni wieków.

Chwila czasu wolnego.Ok. godz.14.00 wyjazd z Krakowa, przyjazd do Szczecina ok.godz.22.00.

Termin : wkrótce nowy termin

Cena : 625 zł/os.

Uwaga! Zniżki dla rodzin z dziećmi:

Dziecko do lat 14 jadące z 2 Rodziców- 500 zł/os

Kolejne dziecko do lat 14 jadące z 2 Rodziców 420 zł/os

Świadczenia zawarte w cenie:

*transport komfortowym autokarem / klimatyzacja, uchylne i rozsuwane siedzenia,dvd, wc,barek/-opłaty drogowe i parkingowe,

*2 noclegi w hostelu – nowe pokoje typ studio 2+2 z łazienką i aneksem kuchennym w Krakowie lub hotel min.** -pok.2 -3 os.z łazienką,

*wyżywienie : 2 śniadania – bufet, 2 obiadokolacje,

*opieka licencjonowanego pilota, przewodnik lokalny –obsługa w piątek i w niedzielę,

* sprzęt tour-guide ,

*ubezpieczenie NNW,podatek vat.

Nie zawarte w cenie:

*bilety wstępów do zwiedzanych obiektów : Energylandia- 129 zł normalny, 79 zł-do 140 cm/cennik na dzień sporządzenia oferty, może ulec zmianie/,Bazylika Mariacka-10 zł,senior 8 zł,dzieci-5 zł,Katedra -14 zł,ulgowy/ 8 ulgowy,Synagoga Remuh- 10 zł/5 zł.Wydatki własne.