Biuro Obsługi Turystyki

MEGA WEEKEND W ANDALUZJI GRANADA-GIBRALTAR-KADYKS -SEVILLA-MALAGA

Zapraszam na wycieczkę, w czasie której poznamy niezwykłą Andaluzję z jej skarbami ,a także brytyjską enklawę Gibraltar.

Proponowany ramowy program :

Dzień1

Godz.3.00zbiórka i wyjazd ze Szczecina,-przejazd na lotnisko w Berlinie.Przylot do Malagi o godz. 11.10.

Dziś udamy się na zwiedzanie miasta niezwykłego , o którym mówi hiszpańskie przysłowie „Kto nie widział Granady, w ogóle nic nie widział”

-spotkanie z przewodnikiem-proponujemy spacer po krętych uliczkach centrum miasta: Alcaiceria (arabski bazar), gotycka katedra z królewska kaplicą. Następnie zobaczycie Państwo piękne budowle Maurów: Alhambrę - rezydencję arabskich władców Granady, arcydzieło architektury charakteryzujące się wspaniałą kompozycją przestrzeni, wody, światła i dekoracji oraz Generalife, letnią rezydencję dynastii Nasrydów.Przejazd do kurortu Torremolinos- zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja,czas wolny ,nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowaniei przejazd na Półwysep Gibraltar , który jest malutką enklawą brytyjską na Płw. Iberyjskim. W programie: makaki - małpy, które zadomowiły się na Skale Gibraltarskiej, grota San Miguel, Main Street i wspaniały widok na Afrykę, a także strefa wolnocłowa będąca kolejnym atutem cypla.Kolejno udamy się do „srebrnej filiżaneczki” jak o Kadyksie zwykło się mówić. Spacer po mieście: stary port, piękna promenada Alameda Apodoca z nabrzeżnymi fortyfikacjami i Parque Genovés, Plaza de España, kościół Nuestra Señora del Carmen, starówka pełna wąskich uliczek.Przejazd w ok.Sewilli, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd docentrum Sevilli- spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta - spacer po portowej dzielnicy El Arenal słynnej z Plaza de Toros de la Maestranza (czyli najwspanialszej w Hiszpanii areny do walki z bykami), promenady Cristobal Colon, posągu Carmen, Torre del Oro . Zobaczymy również tereny Parku Marii Luizy z przepięknym Plaza de Espana- wizytówką miasta. Następnie spacer najstarszą dzielnicą Santa Cruz - ogromna gotycka katedra i mauretańska dzwonnica La Giralda a także niezwykły Alkazar.Czas wolny. Przejazd do Malagi-zwiedzanie z przewodnikiem – ruiny twierdzy Alcazaba, zamek Gibralfaro, katedra, dom rodzinny Pablo Picasso.Zakwaterowanie w hotelu w Torremolinos, obiadokolacja. Czas wolny.Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie ,wykwaterowanie,przejazd na lotnisko do Malagi, wylot o godz.10.45., przylot do Berlina o godz. 14.25, transfer autokarowy do Szczecina – zakończenie wycieczki ok .godz.18.00 do Goleniowa/w zależności od linii lotniczych /.

Termin: 21.03-24.03.2019

Cena :1735 zł/os.

Świadczenia zawarte w cenie:

*transfer komfortowym autokarem na trasie Szczecin-Berlin-Szczecin

*przelot samolotem na trasie Berlin- Malaga-Berlin- opłaty lotniskowe +podręczny w cenie,

*komfortowy, klimatyzowany autokar na trasie objazdu,

*3 noclegi – 2 noclegi w hotelu 4 * w Torremolinos,1 nocleg w hotelu 3 * pod Sewillą ,pok.2 os z łazienkami i wc,tv

*wyżywienie – 3 śniadania , 3 obiadokolacje ,woda i wino 0.25l do obiadokolacji w cenie,

*opieka licencjonowanego pilota,

*ubezpieczenie KL -10.000 euro, NNW -15.000 zł ,BP-800 zł

*podatek vat marża, opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

Nie ujęto w cenie :

Opłaty za bilety wstępów do zwiedzanych obiektów orazobowiązkowych przewodników, taksy klimatycznej,systemu tour guide – koszt ok.100-120 euro.

Pilot rozlicza się z grupą w ostatnim dniu wycieczki.