Biuro Obsługi Turystyki


SZAMPAŃSKIE POWITANIE NOWEGO ROKU

W GRODZIE KOPERNIKA

PAKIET SYLWESTROWY Z DOJAZDEM ZE SZCZECINA

Sylwester nie jest zwyczajną nocą, więc spędzać go jak każdej innej, po prostu nie można. Przedstawiam ofertę na wspólny wyjazd ,emocji i wspaniałych wrażeń nie zabraknie.

Ramowy program:

Dzień 1 –piątek 30.12.2022

Godz.15.30- zbiórka i wyjazd ze Szczecina/możliwy także z Kamienia Pom., Goleniowa, Stargardu, Mirosławca, Wałcza/, przejazd do Torunia.

Przyjazd ok.godz.19.30.Ale zanim zakwaterujemy się w hotelu pojedziemy na Kępę Bazarową . Z widokowej platformy usytuowanej na wiślanej wyspie roztacza się wspaniały widok na toruńską Starówkę. Mury miejskie, bramy i górujące nad dachami wieże kościołów tworzą uchodzącą za najpiękniejszą w Polsce panoramę miasta.

Szczególnie efektownie zabytkowa zabudowa Starego Miasta prezentuje się w blasku nocnej iluminacji. Kępa Bazarowa to także rezerwat przyrody, który ochroną obejmuje rzadko już spotykany las łęgowy z monumentalnymi okazami topól i wierzb.

Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja.

Czas wolny. Nocleg.

Dzień 2 sobota 31.12.2021

Obfite śniadanie bufetowe. Kopernik, pierniki, gotycka starówka na liście światowego dziedzictwa UNESCO i ogromny fort otaczający miasto - to tylko kilka atutów, które przyciągają turystów do leżącego nad Wisłą Torunia. Zwiedzanie miasta daje poczucie, że atrakcje i miejsca, które warto zobaczyć w Toruniu, praktycznie się nie kończą. Każda uliczka i zaułek to kolejne epizody i wątki historii, które sięgają setek lat wstecz. Na 2 godzinny spacer z przewodnikiem zapraszam od godz.10.00.

Tego dnia możliwość wizyty w Żywym Muzeum Piernika i Domu Legend Toruńskich /konieczna rezerwacja , chęć udziału należy potwierdzić przy zgłoszeniu na wyjazd/.

Czas wolny.

Wieczorem zaś od godz. 20.00 do 4.00. zapraszamy na uroczystą kolację z bogatym menu i sylwestrową zabawę. Motyw przewodni : podróż z Torunia na nowojorski Wall Street. Oprawę muzyczną zapewni znakomity zespół Kochanowski Band. Powitanie Nowego Roku lampką wina z bąbelkami.

Szczegółowe menu -dostępne wkrótce na stronie :www.przystanek.pl

Nocleg.

Dzień 3 -niedziela 1.01.2023

Obfite śniadanie bufetowe wraz z lampką prosecco.

Czas do dyspozycji Gości.

Popołudnie : turniej gier karcianych i planszowych z nagrodami.

Wieczorem – lekka obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4 – poniedziałek 2.01.2022

Obfite śniadanie bufetowe .Godz.10.00 wykwaterowanie i przejazd

w kierunku Szczecina. Powrót ok.14.00

Termin: 30.12.2022- 02.01.2023

Cena : 1360 zł/ os

dopłata do pokoju jednoosobowego: 200 zł

Świadczenia zawarte w cenie:

*transport komfortowym autokarem /dvd, barek, klimatyzacja/, opłaty drogowe i parkingowe,

Dojazd własny – taniej o 95 zł/os.

*zakwaterowanie 3 noclegi w komfortowych, przestronnych pokojach z nowoczesnymi łazienkami ,tv ,zestaw do parzenia kawy i herbaty w każdym pokoju w *** hotelu „Przystanek „ w Toruniu.

* wyżywienie – 3 obfite śniadania w formie bufetu,

2 obiadokolacje/danie główne +napój/

*Zabawa Sylwestrowa z muzyką na żywo i z wyśmienitym menu,

*spacer z przewodnikiem,

*opieka licencjonowanego pilota,

*ubezpieczenie NNW oraz obowiązkowe opłaty na TFG i TFP.

Nie zawarte w cenie : wydatki własne.

MENU SYLWESTROWE