Biuro Obsługi Turystyki


WARSZAWA – 4 WEEKEND PEŁEN EMOCJI ((wyjazd potwierdzony, zgłoszenia jeszcze do 11.11.2022, konieczność potwierdzenia rezerwacji biletów do teatru))

Po raz kolejny serdecznie zapraszam do Warszawy – stolicy Polski – miasta, które warto zobaczyć. Warszawa jest miastem niezwykłym, urzeka przyjezdnych historią i klimatem. Program, który dla Państwa przygotowałam dostarczy wielu pozytywnych wrażeń.

Ramowy program :

Dzień I

godz. 6.00 –zbiórka i wyjazd ze Szczecina ,przejazd do Lądu ,gdzie zwiedzimy opactwo pocysterskie- Pomnik Historii.

Następnie przyjazd do Kłodawy. Tu znajduje się najgłębsza kopalnia soli różowej. Zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej z prelekcją izjazdem klatką na głębokość 600 m. pod ziemią zrobi na Państwu kolosalne wrażenie.

Następnie przejazd do Warszawy. Zakwaterowanie, obiadokolacja .Czas wolny. Nocleg.

Dzień II

Śniadanie, dziś aktywny dzień –spotkanie z przewodniczką i udajemy się na zwiedzanie wyjątkowych nekropolii- naszym celem będą Cmentarz Żydowski oraz Cmentarz Ewangelicki. Kolejno autorska trasa naszej przewodniczki ,która opowie o nietuzinkowych mieszkańcach, pomnikach i placach Warszawy. Przejazd pod Pałac Kultury i Nauki, gdzie zwiedzimy ekspozycje w nowo otwartym Narodowym Muzeum Techniki.

I na koniec zapraszam na wycieczkę do Browaru Warszawskiego.

Podejrzymy techniki produkcji, nie obędzie się też bez degustacji i możliwości zakupów. Produkuje się tu 19 rodzajów piw ,w tym legendarnego portera.

Powrót do hotelu, obiadokolacja .

Wieczór zaś spędzimy w Teatrze Komedia, który oferuje porcję niesamowitej rozrywki w gwiazdorskiej obsadzie .Tytuł podany zostanie bliżej terminu wycieczki/ oczywiście to propozycja, koszt biletu do Teatru to ok.100-150 zł/ Nocleg.

Dzień III

Śniadanie, wykwaterowanie. Dziś proponuję zwiedzanie z przewodnikiem kultowego miejsca na mapie Warszawy jakim jestPałac w Wilanowie.

Wyjazd w kierunku Szczecina ok.godz .13.00.Na trasie możliwość zamówienia obiadu. Planowany przyjazd ok. godz. 21.00.

Termin :25-27.11.2022

Cena :745 zł/os

Świadczenia zawarte w cenie :

* transport komfortowym autokarem/ dvd, klimatyzacja ,uchylne i rozsuwane siedzenia ,wc,barek /,opłaty drogowe i parkingowe ,obsługa 2 kierowców,

*zakwaterowanie : 2 noclegi w hotelu ** pok.2- os. z łazienkami i tv, pokoje 1 os. dopłata 150 zł /pobyt.

*wyżywienie: 2 x śniadanie/bogate bufetowe/, 2 x obiadokolacja,

*opieka pilota

* zestaw tour –guide.

*ubezpieczenie NNW,obowiązkowe składki na TFGi TFP,

*podatek Vat,

Dodatkowo płatne- bilety wstępu, usługi przewodnickie, bilet do teatru,

Koszt : ok.300 zł.

Ważne informacje:

*nie ma obowiązku zakupu biletów na wszystkie atrakcje, można sobie wybrać poszczególne miejsca i przy zgłoszeniu zaznaczyć wejścia, którymi jesteście Państwo zainteresowani,

*możliwości wyjazdu : Kamień Pom/Gryfice/Płoty- dopłata 50 zł, Nowogard/Goleniów- 40 zł